O firmie

KPPV to firma świadcząca najwyższej jakości usługi w zakresie wycen nieruchomości. Jej nazwa wywodzi się od połączenia naszej tożsamości i zakresu naszego działania – założona przez rzeczoznawcę majątkowego Krzysztofa Pawlaczka, zajmuje się wyceną nieruchomości, czyli ang. property valuation. Codzienną pracę definiują nasze wartości i cele, które przed sobą postawiliśmy.

Nasza misja to…
… kształtowanie rynku wycen nieruchomości opartego na profesjonalnej relacji z klientem, wiedzy w oparciu o przekonanie, że to co robimy jest właściwe.

Wizja KPPV w przyszłości…
opiera się na przekonaniu, że nasze wartości i indywidualne podejście do klienta pozwolą nam stać się ekspertem w dziedzinie szacowania nieruchomości, który będzie stanowił nową - przejrzystą jakość usług.


Nasze wartości

BEZSTRONNOŚĆ
To dla nas podstawa świadczenia usług wycen o najwyższej jakości, rzetelna wycena może być tylko jedna, zawsze bezstronna.

PASJA, która prowadzi do celu.
Szacowanie wartości nieruchomości jest dla nas sztuką, która wymaga dokładności i skrupulatnej analizy, ale przede wszystkim zaangażowania w powierzone nam zadania.

CIĄGŁY ROZWÓJ
Każda wycena, każda nieruchomość to dla nas powód do podwyższania standarów naszych usług, udoskonalania naszych umiejętności.

STARANNOŚĆ
Każdemu zleceniu poświęcamy więcej czasu i uwagi niż mogłoby się wydawać iż ono wymaga – gwarantuje to, że ostateczny efekt naszej pracy będzie 100% odzwierciedleniem stanu faktycznego.

Jesteśmy  pełnymi energii profesjonalistami, którzy mają odwagę wskazywać innym właściwą drogę.